Bera Otel - Ankara

BERA ANKARA; Ankara’nın merkezinde, iş merkezlerine, ulusal ve uluslararası firmalara, hastanelere bakanlıklara, resmi kurum ve kuruluşlara, derneklere, avmlere, müzelere yakınlığı ile konaklama, toplantı, organizasyon ve sosyal etkinlikleriniz için tasarlanmış donanımlı odaları, ziyafet ve toplantı salonları ile alternatifsiz bir hizmet sunuyor. Ankara otelleri arasındaki en favori oteliniz Bera Otel Ankara sizlerin her zaman hizmetinde.

 

BERA ANKARA Ekibi olarak çok güçlü ve köklü bir holding olan BERA HOLDİNG’e bağlı olmanın tüm avantajlarını kullanarak; ürünümüzü iyi tanımamız, takım ruhunun en üst düzeyde yürütüldüğü bir sistem içerisinde çalışmamız, yenilikçi yaklaşımımız ve misafir odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Başkentte konaklamasını ve organizasyonlarını gerçekleştirecek olan siz misafirlerimizi, maksimum misafir memnuniyeti bilinci ve profesyonel hizmet anlayışı ile BERA ANKARA’ya bekliyoruz.

 

209 oda, 1 restoran, 1 cafe, 8 Toplantı Salonu, 2 Balo Salonu ve BERA SPA ile misafirlerimizin hizmetinde olmaktan kıvanç duymaktayız.

 

Esenboğa Havaalanı’na 40 dk, Ankara Tren Garı’na 10 dk, Aşti Otobüs Terminali’ne 10 dk, İş ve Ticaret Merkezlerine 2 dk, Alışveriş Merkezlerine 15 dk uzaklıkta olup, toplu taşıma ve metro durağı otelimize 20 metre mesafede bulunmaktadır... Bera Otel Ankara
Adres: Ziya Gökalp Bulvarı No:58 Çankaya – Ankara / Türkiye
Telefon: +90 312 458 00 00
Faks: +90 312 431 99 99
http://www.bera.com.tr
ankara@bera.com.tr